Szkolenia

w CSHUB

Szkolenia z zakresu "Zarządzania inicjatywą biznesową"

Dla członków CSHUB w ramach projektu TASKFORCOME są dostępne darmowe sesje szkoleniowe wraz z materiałami e-learningowymi. Zajęcia będą prowadzone wieczorami i w weekendy w formie e-szkoleń na platformie Zoom. Cały kurs szkoleniowy liczy 80 godzin dla imigrantów oraz 60 godzin dla organizacji pracujących z migrantami. Część materiałów osoba szkolona studiuje samodzielnie na platformie e-learningowej. W ramach całego kursu dostępne następujące tematy: Wstęp do marketingu, Kompozycja marketingowa, Jak założyć firmę w Polsce, Zarządzanie i planowanie, Finanse przedsiębiorstwa, Przedsiębiorstwo społeczne, Międzykulturowe aspekty działania przedsiębiorstw na polskim rynku, Polska specyfika kulturowa, Specyfika przedsiębiorczości imigranckiej, Integracja imigranta a perspektywy rozwoju jego firmy.

Dla kogo?

Imigranci

Szkolenie jest dla imigrantów zainteresowanych prowadzeniem działalności gospodarczej lub już prowadzących firmę, lub też dla imigrantów zainteresowanych założeniem przedsiębiorstwa społecznego.

Organizacje pracujące z migrantami

Szkolenie jest dla wszystkich osób które w pracy codziennej mają styczność z imigrantami, szczególnie tymi prowadzącymi firmy - a więc pracownicy administracji Krakowskich uczelni (biura karier, współpracy międzynarodowej etc.), urzędnicy w Administracji Wojewódzkiej i lokalnej, przedstawiciele NGOsów i przedsiębiorstw społecznych zajmujących się sprawami migracyjnymi i wielokulturowości, nauczyciele akademicy a także inne osoby zainteresowane przedsiębiorczością imigrantów.

Kalendarz szkoleń

nadchodzące szkolenia

Platforma e-learning

Aby przejść na platformę e-learningową należy kliknąć wyżej "Platforma E-Learning"

Konsultacje Online

Masz pytanie dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej? Chcesz skonsultować się online? Skorzystaj z opcji Speed Box! Dostaniesz odpowiedź nawet w 24h. Szybka pomóc migrantom przedsiębiorcom.​

Zapraszam Do CSHUB!

Community Social Hub

witolde
W CSHUB każdy migrant prowadzący działalność gospodarczą może uzyskać wsparcie w postaci szkoleń, warsztatów, indywidualnego doradztwa, materiałów e-learningowych oraz skorzystać z biurka w naszej przestrzeni coworkingowej, mając możliwość poznania innych użytkowników oraz wymiany pomysłów, doświadczenia, klientów itp. Zapraszamy!
Witold Ekielski
Kierownik CSHUB