O nas

CSHUB to przede wszystkim punkt pomocy i wsparcia dla migrantów prowadzących działalność gospodarczą. Powstało to miejsce w wyniku działań projektu INTERREG CE - TASKFORCOME. Partnerem odpowiedzialnym za funkcjonowanie CSHUB w Krakowie jest TCF HUB Centrum Sportu i Integracji, który jest stałe wspierany przez partnerów projektu TASKFORCOME: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Urząd Miasta Kraków oraz Małopolski Urząd Wojewódzki Wydział Spraw Cudzoziemców.

Przestrzeń

W CSHUB oferujemy miejsce, gdzie można zdobyć przydatną wiedzę i nowe kompetencje, skorzystać z biurka w naszej strefie coworkingowej, nawiązać ciekawe kontakty, podzielić się doświadczeniem oraz wymienić się pomysłami. Nasze centrum oferuje również pomieszczenia na warsztaty i seminaria, indywidualne doradztwo i punkt kompleksowej obsługi.

Zajęcia integracyjne

W CSHUBie znajdziecie miejsce do relaksu, gdzie organizujemy różne imprezy i turnieje sportowe w celu integracji i zapoznania się.

Zajęcia integracyjne dla uczestników
CSHUBu

– Wieczory zapoznawcze, np. przy bilardzie, rzutkach, piłkarzykach.
– Spotkania z ciekawymi osobami.
– Inne spotkania integracyjne.

Konsultacje online

Masz pytanie dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej? Chcesz skonsultować się online? Skorzystaj z opcji Speed Box! Dostaniesz odpowiedź nawet w 24h. Szybka pomóc migrantom przedsiębiorcom.

Dla Członków CSHUB

są dostępne:

icon3

Sala Szkoleniowa

Sala przygotowana do szkoleń, warsztatów do 30 osób.

icon2

Sala Z Projektorem

Z nowoczesnym sprzętem do wyświetlania prezentacji, filmów i innych multimedialnych materiał.

icon1

Coworking

Nowe salki dla komfortowej pracy dla 6-8 osób każda

icon5

Pomieszczenia Integracyjne

Dwa pokoje wypoczynkowe wyposażone w sprzęt do rozrywki: dart, foosball, bilard i stół tenis

Organizatorzy CSHUB

partnerzy CSHUB

Krótko o projekcie TASKFORCOME